Fotografia Kulinarna PAULA SIMIŃSKA SPRAWDŹ OFERTĘ

Co możemy razem zrobić?

Jako fotograf oferuję kompleksową usługę w zakresie fotografii kulinarnej i produktowej: opracuję przepisy, przygotuję i wystylizuję potrawy, wykonam zdjęcia oraz ich profesjonalną obróbkę (Lightroom). Zachęcam także do współpracy z moim blogiem fooddiary.pl na którym publikuję autorskie przepisy oraz relacje z podróży.

Fotografia kulinarna

Opracuję lub odtworzę przepisy kulinarne wraz z wykonaniem sesji fotograficznej. Wykonam zdjęcia na stronę WWW, Facebook, Instagram, zdjęcia do katalogów, magazynów oraz ulotek.

Lokowanie produktu

Przygotuję przepisy z wykorzystaniem Twojego produktu. Wykonam zdjęcia, na których pokażę Twój produkt, prezentując Twoim Klientom w jaki sposób mogą go wykorzystać.

Lokale gastronomiczne

Wykonam zdjęcia posiłków do menu, na stronę WWW oraz do Social Media. Zrealizuję zdjęcia wnętrza lokalu oraz załogi podczas pracy (zdjęcia wizerunkowe w naturalnym środowisku pracy).

Współpraca z blogiem

Oferuję przygotowanie przepisów z lokowaniem produktu na zdjęciach oraz liście składników, a także promocję marki/produktu na blogu oraz w Social Media. Z przyjemnością przygotuję też fotorelację/przewodnik z konkretnego miejsca. Blog posiada 40 tyś. UU/m-c

Kim jestem?

Z wykształcenia jestem psychologiem biznesu. Na co dzień poza fotografią zajmuję się sprzedażą internetową, digital marketingiem oraz tworzeniem stron WWW. Od 2016 roku prowadzę blog kulinarny www.fooddiary.pl, który powstał w wyniku mojej miłości do fotografii kulinarnej.

Jak pracuję?

  • Ustalamy szczegóły zlecenia
  • Przygotowuję przepis/produkt, wykonuję zdjęcia
  • Postprodukcja (poddaję zdjęcia profesjonalnej obróbce graficznej)
  • Oddaję zlecenie do odbioru

Po ustaleniu szczegółów zlecenia zajmę się całym procesem od przygotowania przepisu oraz potrawy, stylizację dania, wykonania fotografii, aż po profesjonalną obróbkę zdjęć. Fotografuję wyłącznie w świetle dziennym. Posiadam profesjonalny sprzęt fotograficzny, ale także dysponuję szeroką gamą dodatków, naczyń i teł fotograficznych, które sama tworzę. 

Gdzie pracuję?

Większość zleceń wykonuję w domowym studio w Warszawie. Istnieje również możliwość wykonania zlecenia w siedzibie Klienta na terenie Warszawy.

Potrzebujesz fotografa?

Napisz do mnie!