Fotografia Rodzinna PAULA SIMIŃSKA SPRAWDŹ OFERTĘ

Co możemy razem zrobić?

Wykonuję sesje rodzinne, okolicznościowe i lifestylowe. Na chwilę obecną są to sesje plenerowe lub w domu Klienta. Każde zlecenie wyceniam indywidualnie. Poniżej przykłady sesji, które mogę dla Ciebie wykonać.

Plener ślubny

Typowy plener ślubny, czy romantyczny spacer w trakcie przyjęcia weselnego? Zdjęcia możemy zrobić zarówno w umówionym terminie, jak również w dniu ślubu. Oferuję także mini reportaż z przyjęcia weselnego.

Sesja narzeczeńska

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej to idealny prezent dla rodziców, wręczany podczas przyjęcia weselnego oraz świetna próba fotograficzna przed tym najważniejszym dniem. Możemy ją wykonać w plenerze albo u Was w domu. W zasadzie zdjęcia możemy zrobić wszędzie!

Chrzest / Komunia

Przygotowania w domu, sakrament w kościele, pamiątkowe zdjęcia w plenerze oraz reportaż z przyjęcia. Jestem elastyczna – od Ciebie zależy, co chcesz tego dnia uwiecznić na zdjęciach.

Imprezy okolicznościowe

Urodziny dziecka, wieczór panieński, czy baby shower – z przyjemnością wykonam zdjęcia pamiątkowe z imprezy.

Sesja rodzinna / lifestyle

Sesja rodzinna to hit ostatnich lat – w zasadzie każda tematyka jest dobra: Święta, Walentynki, Halloween itp. A może chcesz kilka naturalnych ujęć do rodzinnego albumu? Zapraszam na wspólny spacer lub spotkanie w Waszym domu, w którym czujecie się najbardziej komfortowo.

Kim jestem?

Z fotografią związana jestem od 2016 roku – wtedy właśnie założyłam blog kulinarny fooddiary.pl i zaczęłam interesować się stylizacją oraz fotografowaniem jedzenia. Po latach doświadczenia związanego z fotografią kulinarną poczułam, że czas zrobić następny fotograficzny krok – zapragnęłam emocji, które odnalazłam w fotografii okolicznościowej. Pracuję na terenie Warszawy i Żyrardowa.

Potrzebujesz fotografa?
Napisz do mnie!

Jeżeli interesuje Cię moja oferta, napisz do mnie!

Wyślij e-mail na adres: psiminska.fotografia@gmail.com

Wybrane zdjęcia, które wykonałam